ICARBON KİMYA ARGE MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  • [protected email address]
İŞBİRLİĞİ YAPALIM
Lastik geri dönüşümü/atık yönetimi sektörlerinde yer alıyorsanız (veya katılmayı planlıyorsanız) ve varlıklarınızdan yararlanmak veya yeni bir gelir akışı oluşturmak istiyorsanız, Black Bear sizin için heyecan verici ortaklık fırsatları sunuyor.

Geleneksel yöntemleri kendi özel teknolojimizle birleştirerek, tipik olarak geleneksel kauçuk / lastik piroliziyle ilişkili çevresel etkileri en aza indiriyoruz.

ICARBON, atık kauçukların yüksek saflıkta karbon türevi materyallere dönüştürülmesi için özel olarak geliştirdiği süreç yeniliklerini, termokimyasal ve hidrotermal yöntemler ile bir araya getirerek kauçuk, plastik, boya ve yapı sektörünün ihtiyacı olan ürünleri hiçbir çevresel etki yaratmadan üretebiliyor.

Sıvı hidrokarbon üretimi ise termal bir metodoloji bağlı olmamak ile birlikle yüksek saflıkta ürünler üretilmesine kolaylıkla olanak sağlamaktadır. Ayrıca ICARBON'nun üzerinde çalıştığı katalizör sistemleri ile elde edilen sıvı hidrokarbon kaynaklarını polimerazasyon reaksiyonlarında kullanılabilecek durumu getirebiliyor.

ICARBON, organik reaksiyon sistemleri ile de yine bu kaynakları yakıt üretiminde kullanılacak teknolojiler üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

 
3WTURK CMS v8.3.1